Do you experience any of these VERY common dog problems?

 • Dog barking at people
 • Dog barking asking for attention
 • Dog barking in a car
 • Dog barking at other dogs/cats/other animals
 • Dog barking near the fence
 • Dog barking/whining/howling when left alone
 • Dog jumping on people
 • Dog jumping on furniture
 • Dog toileting inside
 • Dog pulling the leash
 • Doesn‘t come when called
 • Not allways listens to your comands
 • Dog digging
 • Dog chewing
 • Separation anxiety
 • Dog submissive urination
 • Dog peeing from fear
 • Dog fearfullness
 • Dog bites
 • Dog agression to you
 • Dog agression to other people
 • Dog agression to other dogs/cats/other animals
 • Dog attacking bikes and other objects
 • Dog regularly escaping the property
 • Dog running off
 • Hyperactive dog
 • Dog following you everythere
 • Dog excessive licking
 • Tail catching
 • Fears and fobias

Even if you are struggling with more than one problem...

Don‘t worry – I can help you!

In home consultation

I consult people in their homes. You will need only one consult to get all the information needed to solve your dog problem. I will show you simple but very effective method (based on dog instincts). An easy step by step program will gradually take you to the point where you will find out that the problem had dissapeared.
The unwanted behaviour can stop in several weeks or months. It depens on how much consistent will be the owners. It‘s like a fishing. I can give you a rode and the knowlidge. But you have to catch the fish by your own. 

During the consult we will cover these aspects:    
You and other people who communicate with a dog;         
Your home and surroundings, because every situation is different;        
Your dog or puppy, because every dog is different. 

Consultation lasts about 2-2,5 hours. I can come to your home in these cities: Vilnius, Kaunas, Kėdainiai, Jonava, Kaišiadorys, Ukmergė.

We can plan a consult during working days. It can be morning, afternoon or evening time. 

 

The price for the consult is 150 eur.

I can give you a quarranty of supporting you by email or phone for 6 months after consultation.

The best thing you can give to your puppy is his early education.

We have a proverb in Lithuania - „Good start is half a job“!

Puppy training

From teaching toileting outside, chewing to puppy socialization...

Obiedience – I can show how to teach your dog basic comands

Puppies problem solving – will show how to stop whining at night, toileting inside, jumping, chewing, biting.

Leadership – a very important bit of training. I will show you how to behave with your puppy while he is young to avoid behavioral problems when he grows up.

Socialisation – I can bring my well behaved dog to a consult if you would like.

Gentle, simple and effective dog training.

Testimonials

Vida is truly phenomenal! During our 3-hour consultation she really helped me understand my dog, myself and my relationship with my dog. She taught both of us how to have better walks, feeding time and play time. She was patient with me, she answered all of my questions in amazing English (thank you so much again) and she is genuinely knowledgeable. Her interactions with Bear demonstrated to me that she has a true connection with dogs and that she understands how they think and feel. I learned so much about Bear, and I’m so excited now to be a better pet-parent. If it wasn’t for Vida, her five golden rules and her house of success, I would still be lost today. Also, the price is exceptional and the convenience of having her come to my home was by far the best training experience in my life.  I tried various training schools and programs in America, and none of them compare to the professionalism, compassion, and skills that Vida showed me and Bear. I highly recommend Vida to anyone who has a dog and wants to learn more about how to be a better pet-parent and to have a more improved and obedient canine companion. Thank you again, we look forward to working with you again and I can’t wait to share my experience with all of my friends here with furry pals! 

Thank you again! 

Esu laaaaaabai laiminga, kad su Jumis susipažinau! Jūs geriausias svečias, kokį turėjome! Po susitikimo praėjo dar tik diena, bet jau matosi pokyčiai, šuo daug ramesnis, paklusnesnis, labai gražiai ryte vaikščiojom lauke, o namie manęs beveik nesekiojo, nebeprašinėja pastoviai dėmesio:)
Kuo nustebinot labiausiai, tai kad nebandėte šuns dresiruoti komandų, o paaiškinote šuns prigimtį ir išvertėte į žmonių kalbą, ką mūsų mažylis bandė mums pasakyti :)) visuomet maniau, kad griežtas balsas, piktas veidas yra paklusnumo esmė, ir negalėjau patikėti, kad daug geresnio atsako galima sulaukti elgiantis švelniai ir protingai. Buvau užtikrinta, kad namie mes šeimininkai, bet oiiii kaip klydom
ačiū, kad iš mokinote mus, šeimininkus, padėti savo augintiniui:)Tiek daug gerų emocijų mums suteikėte, ačiū, kad atnešėte ramybę į mūsų namus!

Norime dar kartą padėkoti Jums už naudingai praleistą laiką konsultacijos metu. Labai naudingi patarimai, kaip nekeliant šuniui baimės ir streso galima parodyti, kad ne jis yra šeimininkas, o atvirkščiai. Mūsų,Taigos, didžiausios problemos yra lojimas dėl pašalinių dalykų, kurie vyksta už tvoros, bėgimas iš namų teritorijos ir nenoras būti vienai uždaroje aplinkoje. Pirmą dieną jau pamatėme pasikeitimų elgesyje. Žinoma taip greit viskas nesusitvarkis, bet kuo toliau tuo labiau matome pažangą. Viskas priklauso tik nuo šeimininko, kantrybės ir tinkamo elgesio su gyvūnu, kaip mokėte Jūs! 

Ačiū labai už visus naudingus patarimus ir linkime sėkmės! :)

AČIŪ, tariame dideli JUMS esate tikra kaip mes vadiname “Šunų užkalbėtoja” 
Net po pirmo susitikimo mūsų šuo ARA pradėjo keistis 
Siūlau 100%, patikima, veiksminga. 
Tiek teorinė tiek praktinė, visa informacija suteikta ir pateikta nuostabiai! 

Labai norime padėkoti trenerei už puikią konsultaciją ir už visą suteiktą informaciją jos metu. Jau pirmosiomis dienomis pradėję taikyti taisykles pastebėjome rezultatus – Maja pradėjo mažiau reaguoti į pašalinius garsus, tapo paklusnesnė, pavyksta greičiau nusiraminti. Tačiau labiausiai norime pasidžiaugti, jog po 2 savaičių išsisprendė pagrindinė mūsų problema, dėl kurios ir kreipėmės į trenerę. Mūsų šunytė nustojo loti palikta viena namuose. Dabar galime ramiai išeiti į darbus žinodami, jog nekeliame streso ir diskomforto nei šuneliui, nei kaimynams. Svarbiausia, kad visa tai pasiekėme ne taikydami griežtus ir mums nepriimtinus auklėjimo metodus, bet trenerės pamokyti švelniai ir gražiai parodėme Majai, koks jos vaidmuo mūsų šeimoje. Džiaugiamės matydami kaip laikantis paprastų ir efektyvių taisyklių Maja tampa mūsų šeimos svajonių šunimi. Dar kartą jums ačiū.

Kol nepamačiau Vidos mokyklos dresūros metodų  ir aš maniau, nors tai man nepriimtina, kad pagrindinis būdas šunį priversti paklusti yra griežtumas. Galbūt kai kurioms veislėms tai efektyvu ir yra pagrindinis dresūros metodas, tačiau mano atveju, kai šuo yra savo vidumi laisvas, o Akitos yra iš prigimties laisvi ir nepriklausomi, griežtumas negali būti pagrindinė ir vienintelė priemonė jį auklėjant. Smagu matyti, kaip tavo šuo keičiasi ir tampa svajonių šuniu vos po susitikimo ir įtaigių pamokų ir pamokymų. Sėkmės Jums Vida „auklėjant“ šeimininkus – mums dažnai reikia daugiau “dresūros” nei mūsų augintiniams.

Musu visa seima yra be galo dekinga Vidai uz suteikta informacija auginant musu suniuka. 

Jau nuo pirmų dienų mūsų Dinas karaliavo namuose. Grauždavo viską kas papuldavo ir sunkiai eidavo susitarti su juo gražiuoju. 

Tad pagalbos kreipėmės į Vidą. Ir štai praėjus savaitei po truputį mūsų padūkėlis jau paklusnesnis. Taikomos jūsų taisyklės labai padeda mums ir mūsų augintiniui. Dinas tapo ramesnis. Labiau mūsų klauso.

Jau sekančią dieną po konsultacijos pavyko pritaikyti patarimus kaip švelniai nuraminti šunį.  Pirmą kartą kai jis įsismarkavęs bandė krimstelėti man į žandą. Kitą kartą kai visaip maišė daryti mankštą. O po pasivaikščiojimo su trenerės Vidos šunimi pradėjo mažiau bijoti kitų šunų.

Labai norime padėkoti už puikią, informatyvią konsultaciją! Mūsų Aira namuose buvo tikra vadė :D Ji diktavo visas sąlygas: ją glostyti galėdavome tik tada kai ji to norėdavo, palietus urgzdavo ir pasislėpdavo, kad prie jos bereikalo nebūtų liečiamasi. Dažnai įkyriai reikalaudavo dėmesio. Negana to - pradėjo visus gamtinius reikaliukus atlikti namuose (nors iki tol viską puikiai darė lauke). 

Taigi nusprendėme imtis rimtų pokyčių. Mums labai pasisekė, kad suradome Vidą, kuri išdėstė labai paprastas taisykles, kuriomis pirmiausia teko keisti savo elgesį ir supratimą apie šums psichologiją. Be to galiausiai tai kardinaliai pakeitė Airos elgesį. Dabar ji daug mielesnė, paklusnesnė ir visi reikaliukai daromi lauke. Na ir žinoma dabar visi esame laimingesni.

Ačiū už tokius nuostabius pokyčius!

Trenerės pagalbos prašėme dėl to, kad mūsų šuniukas buvo tikras nervų kamuoliukas. Išėjęs į lauką lodavo ant visko kas juda. Jį nervuodavo kiti šunys, praeinantys žmonės, greiti judesiai, netikėti garsai.

Po konsultacijos mūsų šuo tapo ramesnis. Greičiau nurimsta kai į namus užeina svečiai. Ramiau vaikšto lauke, vis mažiau ir mažiau aploja pro šalį einančius žmones. Nors dienų būna įvairių – kai jis labiau įsitempęs ir kai ne, bet nuo konsultacijos dienos tikrai matome pažangą. Net namo valytoja ir kaimynė pastebėjo pagerėjimą!

Mes turime vokiečių aviganį. Jis labai drąsus, savimi pasitikintis šuo. Kai jam suėjo 4 mėn. nusprendžiau pradėti vedžioti į dresūros pamokas. Nes buvo neklaužada, be „skaniukų“ nevykdė nei vienos komandos, kai eidavome pasivaikščioti labai stipriai tempdavo pavadėlį. Ne aš jį, o jis mane vedžiodavo. Pradėjau bijoti, kad galiu neišlaikyti jo, kai pamatys kitą šunį ar dar ką nors. Taigi pradėjome lankyti dresūrą. Bendrauti su kitais šunimis jam labai patiko. Per pusę metų išmokome daug ko, bet pavadį jis tempė ir toliau. Nepadėjo net „griežtas“ antkaklis.

Vieną rytą vaikščiojome šunų aikštelėje. Į tą pačią aikštelę savo šunis atsivežė ir Vida. Susipažinome keletą dienų vėliau ir sužinojau, kad ji šunų trenerė. Pamačiusi kaip elgiasi mano šuo, pasiūlė savo, kaip šunų trenerės paslaugas.

Kaip džiaugiuosi, kad aš sutikau su jos pasiūlymu. Vida atvažiavusi į mano namus paaiškino kaip aš turiu elgtis ir kokių taisyklių laikytis. Teko mokytis ir man ir mano šuniui. Jam dabar 11 mėn. Nuo naujo mokymo pradžios praėjo mėnuo, bet aš jau matau šuns pasikeitimą. Jis pasidarė ramesnis. Voljere ramiai galiu prisegti pavadėlį. Vaikštom be tempimo. Į mašiną ir iš jos nelipa be komandos. Komandą „Pas mane!” taip pat vykdo. To seniau nebūdavo. Žinoma, šuo dar nėra tobulas, bet mes to siekiam. Manyčiau mums neblogai sekasi. Ir tikrai tikiu, kad turėsiu nuostabų šunį. Ačiū Vidai!

Noriu padėkoti šunų trenerei Vidai už naudingai praleistą laiką konsultacijų metu. Puikūs patarimai, išsamūs atsakymai į iškilusius klausimus – ir širdis džiaugiasi žiūrint į mūsų gražuoles Airą ir Kubą. Nekeldama šunims baimės ir streso, pagaliau įrodžiau, kad esu jų „bosė“, tad būti atsakingoms už mane ir įkyriai sekioti kiekviename žingsnyje joms nėra jokios būtinybės – jos gali atsipalaiduoti, nes prireikus pasirūpinsiu ne tik savimi ir savo šeimos nariais, bet ir jomis.

Tiesa, abiem dar kartais kyla noras man paprieštarauti: aploti pro šalį važiuojančius dviratininkus ar kažkodėl joms nepatikusius pėsčiuosius. Tada suprantu, kad ir vėl atėjo laikas man praeiti „lyderės testą“. Ramiai ir kantriai, kaip ir mokė trenerė.

Tačiau svarbiausia – konsultacijos padėjo suvokti, kad pirmiausia tinkamo elgesio turi mokytis ne mūsų augintiniai, kaip maniau anksčiau, o mes – gaujos vadai, jų „bosai“. Tik tada būsime laimingi ir mes, ir jie. 
Ačiū, Vida, tau už viską. Ir sėkmės 

© 2017-2024 Svajonių šuo. Visos teisės saugomos.