Šuo loja, kramto ar atrodo nuliūdęs kai paliekate namuose jį vieną?


 „Išsiskyrimo nerimas“ gali pasireikšti ir duobių kasimu, bandymu pabėgti, savo kūno dalių laižymu ar kramtymu ar bet kokia kita nerimastinga veikla kol šuo būna paliktas vienas.

Užtikrinu Jus, kad toks šuns elgesys visai nesusijęs su tuo „kad šuo jūsų pasiilgsta“. Ir jokie internetiniai vaizdo skambučiai ar radijo stotelės per kurias šuo gali jūs pamatyti ar išgirsti problemos neišspręs. Remiantis šunų prigimtimi šis elgesys yra paaiškinamas tuo, kad šuo neteisingai supranta, kad jis yra gaujos vadas. Tada jis jaučiasi atsakingas už jūsų apsaugą. Kai jūs išeinate iš namų ir paliekate jį, jis negali jūsų apsaugoti ir dėl to jaučia stresą.

Panašiai kaip jaustųsi tėvai, jei jų dviejų metų vaikas išsmuktų iš namų į judrią gatvę. O tėvai niekaip negalėtų atidaryti užtrenktų durų ir išbėgti paskui jį. Juk tėvams nepasidarytų ramiau, jei vaikiukas kas 30 min. paskambintų ir per radijo stotelę vis pasakytų „Labas“.

Beje elektrošoko apykaklės naudojimas taip pat neišsprendžia problemos. Tik suteikia dar daugiau streso jūsų šuniui. Juk šuo loja dėl rimtos jo galva priežasties. Nereiktų dėl to ant jo pykti. Pašalinkite šią priežastį ir jūsų šuo nustos loti!

Sprendimas yra paprastas. Kai tik jūs parodysite šuniui, kad jis nėra atsakingas už jūsų saugumą, šuo galės atsipalaiduoti nesvarbu ar jūs esate namie ar ne. Galėsite ramiai išeiti iš namų tada kada norite ir nereikės sukti galvos dėl jūsų šuns elgesio!

© 2017-2024 Svajonių šuo. Visos teisės saugomos.