Šuo tempia pavadį

Iš tiesų nemalonu kai išėjus pasivaikščioti šuo nuolat tempia pavadį. O jei dar kelyje pasimaišo koks šuo ar katė... Ne tik Jums, bet ir aplinkiniams kyla natūralus klausimas „Kas ką išvedė pasivaikščioti?“. O dar skaudama ranka ar nugara sugrįžus... Kito pasivaikščiojimo laukiate jau daug mažiau nei Jūsų šuo...

Dažnas šuns šeimininkas ieško paprasto ir greito sprendimo ir įsigyja spygliuotus ar elektrošoko antkaklius. Deja jie nepadeda arba padeda tik laikinai. Be to kelia įtampą ir šuniui ir Jums. O kas nori daugiau streso šiame pasaulyje?

Šuns ėjimo koregavimas paprastu antkakliu ar petnešomis trunka ilgai ir neišsprendžia problemos. Šuo nesupranta ko iš jo norite, nes bausmė nėra informatyvi. Aš išmokysiu Jus kaip švelniai parodyti šuniui ko Jūs norite ir kokio elgesio netoleruosite.

Dažniausiai tempti pavadį šunis paskatina neteisingai suprastas šeimininko elgesys dar neišėjus iš namų. O tai yra vienas svarbiausių etapų norint kad šuo nustotų tempti. Aš parodysiu Jums patį švelniausią ir efektyviausią būdą išspręsti šiai problemai.

© 2017-2021 Svajonių šuo. Visos teisės saugomos.