Šunų problemos

Galvojate, kad jūsų šuo vienintelis taip elgiasi, ar “tiesiog toks yra”? O gal manote, kad problema išnyks savaime šuniui augant ar senstant? Iš tiesų su vienokiu ar kitokiu nepageidaujamu šuns elgesiu susiduria labai daug šunų augintojų. Ir tas elgesys nėra nei įgimtas nei unikalus, tiesiog šunų šeimininkai dažnai nežino kaip jį pakeisti.

Sužinokite daugiau apie pagrindines šunų problemas:

Šuns lojimas dažnai šeimininkus varo iš proto. Ypač tada kai sunku suprasti dėl šuo loja.

Šunų agresija dažniausiai pasireiškia kitiems šunims arba žmonėms. Ir nors įprasta kalbėti apie dvi jos formas: dominuojančią ir baime pagrįstą agresiją, iš tiesų ji gali turėti įvairiausių kitų apraiškų.

„Išsiskyrimo nerimas“ dažniausiai pasireiškia tuo, kad šuo loja paliktas vienas. Bet jei matote, kad šuo liūdnas ir nelaimingas kai jį paliekate, atkreipkite dėmesį, kad nerimas gali pasireikšti ir kitomis šuns elgesio formomis.

Šuo tempiantis pavadį liūdina šeimininkus ne tik dėl to, kad po tokių pasivaikščiojimų ima skaudėti ranką ar nugarą. Bet juk malonūs pasivaikščiojimai gamtoje yra viena svarbiausių priežasčių dėl ko žmonės aplamai įsigyja šunį!

Pati geriausia žinia baimę jaučiantiems šunims yra ta, kad jie gali gyventi daug laimingesnį gyvenimą, kai juos įtikini, kad nėra ko bijoti.

O šunis „bėglius“, kurie nuolat bando pabėgti, galima įtikinti, kad nėra rimtos priežasties bėgti.

Šuniukų gamtinių reikalų darymas namuose nėra jokia problema, kai žinai kaip švelniai ir gražiai juos išmokyti tai atlikti lauke.
© 2017-2024 Svajonių šuo. Visos teisės saugomos.