Barimas čia nepadės


Nebarkite šunelio jei jis eilinį kartą pridarė namuose. Jūs tik išliejate savo nepasitenkinimą. Barimas ar snukio baksnojimas į balutę nesuteikia šuniukui informacijos kur jam tuos reikalus derėtų atlikti. Jo galvelėje vis dar lieka neatsakytas klausimas „Tai kur man tada nusilengvinti?“. Jis tikrai supranta, kad tai Jums nepatinka ir visai nenori Jūsų liūdinti. Jei jis ims bijoti bausmės tiesiog atliks reikalus ten kur Jūs nematote. Pavyzdžiui už spintelės ar lovos, arba darys tai kai Jūsų nėra kambaryje. Tuomet išmokyti šuniuką eiti į lauką atlikti gamtinius reikalus tampa vis sunkiau!

Taigi ką daryti, norint išvengti daugybės balučių per dieną? Mokyti reikalus atlikti ant laikraščio ar palučių paranku tik išskirtiniais atvejais. Jei turite galimybę nuo pat mažens šuniuką mokyti eiti į lauką – nedvejokite – tai pats geriausias sprendimas. Šis būdas apima keletą paprastų žingsnių, kad šunelis kuo greičiau suprastų kur jis turi atlikti gamtinius reikalus ir už tai gautų apdovanojimą.

Aš suprantu, kad šis klausimas yra vienas opiausių šuniukų šeimininkams ir jam skirsime pakankamai dėmesio konsultacijos metu. Auklėdami šuniuką nuo pat pradžių švelniai, ramiai ir teisingai turėsite galimybę sukurti gerą tarpusavio ryšį su savo geriausiu draugu.


Jei suaugęs šuo tuštinasi ar šlapinasi namuose

Jei šuo namuose pridaro tada kai lieka vienas (turiu omeny ne tuos atvejus kai lieka per ilgai vienas). Dažniausiai taip nutinka todėl, kad šuo jaučiasi atsakingas už kartu su juo gyvenančius žmones. Šlapindamasis ar tuštindamasis namuose jis nori palikti ryškesnį kvapo pėdsaką, kad žmonės lengviau rastų kelią namo. Įtikinti šunį, kad nereikia taip stipriai dėl jūsų nerimauti nėra sunku. Aš parodysiu Jums kaip tai padaryti.

Jei suaugęs šuo šlapinasi ar tuštinasi kai ir Jūs esate namuose. Tai dažniausiai būna susiję su baime, stresu arba per dideliu džiaugsmu. Parodysiu Jums kaip nuraminti šunį ir išvengti tokių įvykių ateityje.

© 2017-2021 Svajonių šuo. Visos teisės saugomos.